17. ledna 2018

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 603 483 258
info@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice (okres Praha-východ) - Slunečno.cz

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


ID-D97: Stavba 2+k.k., zahrada, kurt
      
 
      
 
      
 
Popis
Nabízíme k prodeji stavbu s č.p. v Mnichovicích, v lokalitě Šibenička. Jedná se o přízemní, tepelně izolovanou budovu z polystyrenových tvárnic vylitých betonem, se sedlovou střechou, o dispozici 2+k.k. s příslušenstvím. Dřevěná okna a dřevěné dveře jsou tepelně izolační - typu EURO. Budova je vytápěna el. přímotopy řízenými samostatně pro každou místnost počítačovým regulátorem. Má také komín k případnému vytápění krbem. Uvnitř budovy je nainstalovaný alarm.
Součástí nemovitosti je tenisový kurt s umělým povrchem, osvětlený stožárovými svítidly. Celková výměra obdélníkového pozemku je 627 m2, z toho zastavěná plocha objektu je 61 m2 a zahrádka před budovou cca 100 m2. Objekt je napojen na inženýrské sítě - vodovod, kanalizacI a el., k dispozici je i plyn ve vzdálenosti cca 150 m. Na pozemku se nachází vlastní studna. Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona č.406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G, ale pravděpodobně se jedná o třídu C.

Na střeše stavby je umístěna malá fotovoltaická elektrárna (FVE) vyrábějící el. energii, která je prodávaná do sítě. FVE je možno také zakoupit, není to však podmínkou prodeje budovy a FVE není zahrnuta do prodejní ceny nemovitosti.

V případě zájmu je možné koupit i podélně přilehlou oplocenou zahradu níže pod kurtem o výměře 1.029 m2 a případně i její sousední zahradu o výměře 1.000 m2. Pozemky jsou vhodné například pro chov koní.

Informace o objektu
Cena: 3.290.000 Kč
včetně právních služeb a provize RK

Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2018 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.