27. února 2020

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 605 863 018
nemovitosti@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice (okres Praha-východ) - Slunečno.cz

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


ID-R43: Chata, 28m² , pozemek 507m² - Hrusice, Ladův kráj
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
 
Popis
Nabízíme k prodeji chatu na zděném základu, veranda na pilířích, se sedlovou střechou o zastavěné ploše 28 m2, na pozemku o celkové výměře 507 m2. Chata je umístěna v chatařské oblasti Šmejkalka, v těsném sousedství obce Hrusice (Ladův kraj), v okolí jsou lesy a krásná příroda. V blízkostí chaty protéká potůček. Jedná se o samostatně stojicí, přízemní rekreační objekt, který má obytné přízemí, kuchyň a WC, malý sklep pro uložení potravin a podkroví s jednou ložnici rozdělenou příčkou na dvě malé místnosti. Dispozičně se jedná o 2+1, s funkčním WC. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Chata není obyvatelná celoročně, má jednoduchá dřevěná okna. 
Do chaty je zavedena el. 220/380 V. 
Na pozemku se nachází vlastní zkolaudovaná studna, taktéž zkolaudovaná kůlna na nářadí a na dřevo. Odpad je sveden do septiku. Pozemek je zčásti svažitý, dolní část před chatou a horní část u kulny jsou rovné.
Příjezd po vyježděné polní cestě cca 500 m, Praha - 30 km, obec Mnichovice s veškerou občanskou vybavenosti - 5 km. Vlaková stanice – 2,7 km, autobusová zastávka - 1 km, obchod a hospoda - 1 km.


Informace o objektu
Cena: 990.000 Kč
včetně právních služeb a provize RK

Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2020 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.