12. července 2020

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 605 863 018
nemovitosti@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice (okres Praha-východ) - Slunečno.cz

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


ID-D102: Dům 94 m2 v obci Mnichovice, s možností rozšíření, pozemek 2.262 m2
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
Popis
Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům s aktuální dispozicí 3 + kk a zastavěnou plochou 125m2, který je možné rozšířit, například přístavbou viz obrázek Nový stav, případně o půdní vestavbu. Dům se nachází v obci Mnichovice v absolutně klidné lokalitě, ve slepé ulici dlážděné zámkovou dlažbou, ve vilové čtvrti na Božkově. Celková výměra pozemku činí 2.262 m2 a dle současných pravidel, je z této plochy možné zastavit cca 600m2.

Původní domek z cca 60. let prošel nedávnou rekonstrukcí (izolace a tepelné izolace podlah včetně podlahových krytin, tepelné izolace stropů, rozvody vody a odpadů, nové el. vedení v mědi, kompletně nové omítky, stržení původních rákosových stropů a instalace dřevěných palubek. Výměna oken a dveří. Jeden pokoj dostavěn v roce 2020 Ytong IQ o tloušťce 45 a 40 cm. Jak bylo uvedeno, lze také zbudovat obytné podkroví, či rozšířit přízemí o další místností (plánek rozšíření, zpracovaný majitelem, a stávající stav je vidět v sekci fotogalerie, Nový stav). V současné době je v domě obývací pokoj s opticky oddělenou kuchyni, dětský pokoj, ložnice, koupelna s vanou, umývadlem, bidetem a WC. Obývací pokoj je podsklepen, kde byla rekonstruovaná podlaha.
Dům je napojen na obecní vodovodní řad, el. 220/380V a odpady jsou svedeny přes septik do obecní kanalizace. Plynový řad je v dosahu pozemku. Internet přiveden telefonním kabelem. Vytápění je zajišťováno krbem a podlahovým topením. Na pozemku je původní dvougaráž se zastavěnou plochou 46 m2.


Dostatečně prosluněná velká zahrada s luxusním výhledem a klidem od okolí, je opečovávaná a tvoří ji roviny i svah, který oceňují hlavně děti, nejenom v zimních měsících. Na pozemku jsou vysázené okrasné, ale i rodící dřeviny. Například různé druhy jablek, třešně, švestky, broskve, vlašský ořech, lískové ořechy a další rodící rostliny jako angrešt, různé druhy rybízů, josta, kanadské borůvky, lískové ořechy, ostružiny, maliny, jahody a další. Na zahradě je možné pěstovat v podstatě cokoliv ať už užitkové, či okrasné rostliny. Výhodou je taktéž vlastní kopaná studna hluboká cca 15m s dostatkem vody. Kompletně oplocený pozemek nabízí samozřejmě také dostatečný prostor pro děti a jejich dovádění (dětské hřiště,  kruhový bazén hl. 1,5m, pískoviště atd..). 

Obec Mnichovice leží přibližně 25 km od Prahy (cca 20 minut autem, cca 40 minut vlakem). Je zde k dispozici kompletní občanská vybavenost – školy, školky, obchody, restaurace, zdravotní středisko, lékárna, pošta, dva kostely, železniční zastávka, dětská hřiště, sportoviště, knihovna, lyžařský a sportovní areál, turistické a informační centrum pod..

Při nevelké investici, je možné cenu nemovitosti velmi rychle zvýšit i o více než dvojnásob. Kvůli jedinečnému a moc hezkému prostředí pro vás nebude jednoduché se ji vzdát. Přesvědčte se na vlastní oči.

Informace o objektu
Cena: 10.900.000 Kč
včetně právních služeb a provize RK

Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2020 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.