23. ledna 2021

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 605 863 018
nemovitosti@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice (okres Praha-východ) - Slunečno.cz

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


ID-D103: Rodinný dům Mnichovice u Prahy 180 m2, pozemek 1098 m2 v centru obce
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
   
Popis
Nabízíme k prodeji dům před rekonstrukci kousek od centra města Mnichovice u Prahy na pozemku cca 1000 m2. Dům se nachází několik metrů od základní školy, v tiché a klidné ulici. Zastavěná plocha a nádvoří tvoří 349 m2, po rekonstrukci lze využit jako prostorné bydlení pro jednu rodinu nebo jako vicegenerační bydlení. 
Dům byl postavený před cca 80. léty, rekonstrukce se provedla před cca 30. léty, střecha je nová cca 5 let. Dům není podsklepený, samostatný sklípek je vybudovaný vedle domu. 
Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva se zásobou uhlí na nadcházející zimu. Dům je napojený na městský vodovod a kanalizaci, na pozemku se nachází vlastní studna a žumpa.
V současné době v domě jsou dvě samostatné bytové jednotky - 2 + 1 (bez koupelny a WC) a 2 + kk se sociálním zařízením, prostorná dílna, stodola a dřevěná přístavba, sloužící jako kurník a skladové prostory.
Město Mnichovice nabízí veškerou infrastrukturu pro pohodlný život – školy a školky, zdravotní středisko, obchody, služby, dětská hřiště a sportoviště.
Dostupnost do Prahy autem po D1 – cca 20 min, vlak – cca 40 min na Hlavní nádraží, autobus – Strančice, Stříbrná Skalice, Zvánovice...
Pomůžeme se zajištěním nejvýhodnějších úvěrů, kompletní servis při vyřizování úvěrů bez poplatků.
Informace o objektu
REZERVOVÁNO!
 
Cena: 4.950.000 Kč
včetně právních služeb a provize RK

Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2021 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.