26. ledna 2022

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 605 863 018
nemovitosti@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


ID-D104: Řadový dům ve Strašnicích, Praha 10, užitná plocha 160 m2.
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
    
Popis
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v družstevním vlastnictví (veškeré závazky vůči BD jsou vyrovnány) o celkové ploše 160 m2, v Praze 10 – Strašnicích, postavený v roce 1949. Původní dispozice byla 3+1 bez podkroví. Během dvou rekonstrukcí (první 1999-2001 a druhá 2010) došlo k vybudování podkroví (nové stropní trámy, zateplení a záklopy apod.), úpravě přízemí (změna dispozice, nové podlahy, příčky, nové dubové schody apod.) a úpravě 2.NP (výměna příček, vytvoření 2. koupelny se záchodem, nové skříně ve zdi). Rovněž došlo k vybudování suterénní místnosti se saunou a ochlazovacím bazénkem, zasklení balkónu, posunutí vchodové stěny tak, že došlo k zvětšení plochy přízemí o cca 8 m2 z důvodů vzniku šatny a technické místnosti. Byla provedena také změna vytápění z dálkového na vlastní (plynový kotel Viesmann) a vybudování podlahového topení v přízemí. Součástí této etapy rekonstrukce bylo vybudování systému chytrého řízení domu technologií Crestron (ovládání pomocí panelů a ovladačů). Součástí řízení je vytápění, ovládání světel, audia a venkovních žaluzií. Objekt byl nově zateplen včetné nové fasády. Okna v přízemí a dveře v suterénu jsou opatřeny předokenními žaluziemi poháněnými motorem. Okna v 2.NP mají stínící látkové žaluzie opět ovládané motorem. Rovněž byly pokoje v 2.NP a podkroví vybaveny klimatizací. Do objektu je přiveden TV signál UPC a jako záloha je na střeše satelitní anténa. Interiérové dveře jsou v barvě bílé. přízemí domu se nachází obývací prostor s kuchyňským koutem, koupelna s vířivou vanou a sprchovým koutem, šatna, technická místnost a uložný prostor pod schody. V 1. patře jsou dva pokoje, koupelna se sprchovým koutem a balkon. V podkroví je jeden větší pokoj (ložnice, pracovna) s posilovnou. celém objektu jsou použité kvalitní materiály, rozvody TV do všech místností, luxusní sanita v koupelnách, plovoucí podlahy a dlažba. Mnoho vestavných skříní. Schody jsou se skleněným zábradlím a nerezovými doplňky včetně osvětlení.

V roce 2007 BD uskutečnilo celkovou rekonstrukci střechy s výměnou střešní krytiny.


Na předzahrádce velikosti 40 m2 je cesta z vyhříváné dlažby a záhon s okrasnými rostlinami a tújemi. Za domem se nachází terasa velikosti 20 m2 ze zámkové dlažby a upravená 80 m2 zahrada.


V místě se nachází kompletní občanská vybavenost (potraviny, restaurace, lékař, restaurace, školy, obchody a služby). Dobrá dopravní dostupnost (5 min. tram., 20 min. pěšky metro A -  Strašnická). Parkování je v ulici poblíž domu a nedaleko se nachází i hlídané parkoviště. 

Informace o objektu
Cena: 15.900.000 Kč
včetně právních služeb a provize RK

Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2022 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.