17. srpna 2022

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 605 863 018
nemovitosti@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


ID-D104: Řadový dům ve Strašnicích, Praha 10, užitná plocha 160 m2.
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
    
Popis
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v družstevním vlastnictví o celkové ploše 160 m2, v Praze 10 – Strašnicích. Dům s dispozici 4 + kk v r. 2010 prošel kompletní rekonstrukci a nabízí pohodlí s možnosti klidného a téměř bezúdržbového bydlení. 
V domě je obývací pokoj s kuchyni, tři ložnice, dvě koupelny s WC, sauna s ochlazovacím bazénkem, balkón, úložné prostory. Dům je zateplený, okna v přízemí a dveře v suterénu jsou opatřeny předokenními žaluziemi poháněnými motorem. Ložnice jsou vybavené klimatizaci. V celém objektu jsou použité kvalitní materiály, rozvody TV do všech místností, luxusní sanita v koupelnách, plovoucí podlahy a dlažba. Mnoho vestavných skříní. Dubové schody jsou se skleněným zábradlím a nerezovými doplňky včetně osvětlení. Do objektu je přiveden TV signál UPC a jako záloha je na střeše satelitní anténa. O pohodlí se stará systém chytrého řízení domu Crestron (ovládání pomocí panelů a ovladačů). Součástí řízení je vytápění, ovládání světel, audia a venkovních žaluzií.
V místě se nachází kompletní občanská vybavenost (potraviny, restaurace, lékař, restaurace, školy, obchody a služby). Dobrá dopravní dostupnost (5 min. tram., 20 min. pěšky metro A -  Strašnická). Parkování je v ulici poblíž domu a nedaleko se nachází i hlídané parkoviště.

Informace o objektu
Cena: 14.990.000 Kč
včetně právních služeb a provize RK

Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2022 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.