26. září 2022

Mnichovice - villy
KDE NÁS NAJDETE

Termíny schůzek a prohlídek nemovitostí s makléřem prosím sjednejte předem.

Tel: 605 863 018
nemovitosti@mnichovicka-rk.cz
POČASÍ
Počasí Mnichovice

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


ID-R52: Chata v obci Mnichovice u Prahy s možností přestavět na rodinný dům 46 m2, pozemek 568 m2
      
 
      
 
      
 
   
Popis
Exklusivně nabízíme prodej chaty před rekonstrukcí o ploše cca 46 m2 v Mnichovicích. Dřevěná a podsklepená chata stojí v oblastí zvané „Ztracené pohádky“ na vlastním pozemku, o celkové velikosti 568 m2. Dispozičně se jedná o 2 + 1. Obývací pokoj cca 7 m x 3 m s výstupem na terasu, ložnice cca 3 m x 3 m, menší kuchyň. WC je suché.

Na zahradě je studna a žumpa, v silnici přiléhající k chatě jsou vodovod a kanalizace, na které se lze napojit, a plynový řád. Elektřina 220/380V. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva.

Platným územním plánem je objekt zahrnut do kategorie „bydlení“, tedy s možností rozšířit stávající objekt a rekolaudovat jej na rodinný dům, nebo vybudovat nový (zastavěnost max. 30% ).Krásné okolí s možností sportovního vyžití pro děti i dospělé. Veškerá občanská vybavenost v obci – základní škola, mateřská škola, obecní úřad, pošta, zdravotní středisko, nákupní možnosti..

Dopravní dostupnost: autobusové spojení do Stříbrné Skalice, Stránčic, vlakové spojení do Prahy a Benešova, nájezd na D1 je 5km.S financováním rádi pomůžeme.


Informace o objektu
Cena: 4.990.000 Kč
včetně právních služeb a provize RK

Doporučujeme: www.odhady24.cz

© 2022 Mnichovická realitní kancelář s.r.o.